printlogo


کد خبر: 196727تاریخ: 1397/5/18 00:00
اخبار

الخلیفی: فوتبال زیبا در DNA نیمار و پاری‌سن‌ژرمن است
رئیس باشگاه پاری‌سن‌ژرمن به ستایش از نیمار پرداخت و او را به ماندن در این تیم تشویق کرد.
به گزارش ایسنا و به نقل از  اکیپ، نیمار با جدایی از بارسلونا و پیوستن به پاری ‌سن‌ ژرمن به گران‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان تبدیل شده است. این بازیکن برزیلی با 222 میلیون یورو به پاری‌سن‌ژرمن پیوست اما نتوانست در فصل نخست حضورش در تیم پاریسی انتظارات را برآورده کند.
خبرهای زیادی درباره جدایی این ستاره برزیلی از پاری‌سن‌ژرمن به گوش می‌رسد و از رئال‌مادرید به عنوان مقصد بعدی‌‌‌‌اش سخن به میان می‌آید اما رئیس PSG تاکید کرد که نیمار به حضورش در این تیم ادامه می‌دهد. او گفت‌: پروسه پاری‌‌سن‌ژرمن فوتبال زیبا و هجومی است و چنین چیزی در DNA ما و نیمار وجود دارد. می‌خواهیم نیمار به یکی از نمادهای باشگاه ما تبدیل شود و تاریخ جدیدی را با تیم به ثبت رساند. الخلیفی ادامه‌ داد: ما به نیمار و دیگر بازیکنان باتجربه و سرشناس خود مثل تیاگو سیلوا و ادینسون کاوانی و بوفون ایمان داریم، البته استعدادهای جوانی هم در اختیار داریم که می‌توانند با تیم بدرخشند. با توماس توخل امیدوار به کسب نتایج درخشان هستیم و بر این باوریم که روزهای خوبی در انتظار ما است.
پاری‌سن‌ژرمن توانست با پیروزی قاطع برابر موناکو در سوپرجام نخستین جام خود در فصل جاری را به دست آورد.

امضای تفاهمنامه همکاری فدراسیون‌های فوتبال عراق و ایران
در سفر مهدی تاج به عراق 2 کشور به توافق رسیدند که همکاری بیشتری در زمینه‌های مختلف با هم داشته باشند. به نقل از اخبار العراق، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ایران برای دیدار با همتای عراقی خود به اربیل سفر کرده و قرار است با رئیس فدراسیون فوتبال عراق درباره همکاری بیشتر در زمینه‌های  مختلف بحث و تبادل نظر کند.
عبدالخالق مسعود، رئیس فدراسیون فوتبال عراق درباره سفر همتای ایرانی خود، گفت‌: 2 طرف درباره پروتکل همکاری بین 2 فدراسیون به نتیجه‌ رسیدیم. قرار است تجربه‌های کاری خود را در زمینه‌های فوتبالی در اختیار همدیگر قرار دهیم. فدراسیون فوتبال ایران از فدراسیون‌‌های مهم و بزرگ در قاره آسیا است و دوست داریم با هم همکاری و تعاون داشته باشیم. او در ادامه صحبت‌های خود ‌اضافه کرد: بحث‌‌های زیادی را در این نشست دنبال کردیم و 2 طرف دیدگاه‌‌های مشترکی داشتیم و به جمع‌بندی‌های خوبی هم دست پیدا کردیم که باعث پیشرفت فوتبال 2 طرف می‌شود.


Page Generated in 0/0041 sec