printlogo


کد خبر: 198616تاریخ: 1397/6/24 00:00
برانکو: روی حضور هواداران حساب باز کرده‌ایم
شرایط خیلی سخت پرسپولیس مقابل الدحیل

برانکو ایوانکوویچ گفت پرسپولیس برای بازی با الدحیل قطر با شرایط دشواری مواجه شده است.
برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره شرایط این تیم در آستانه بازی روز دوشنبه با الدحیل قطر گفت: وضعیت خیلی سختی است. بشار رسن مصدوم شده و شرایطش مشخص نیست. سیدجلال هم درد داشت و تمرین نکرد. سیامک نعمتی هم محروم است و وضعیت ناجوری داریم! فردا خواهیم دید که وضعیت دقیق بازیکنان به چه شکل است و تکلیف‌مان مشخص خواهد شد.
سرمربی پرسپولیس درباره وضعیت مصدومان الدحیل گفت: کاپیتان آنها که در بازی رفت مقابل ما مصدوم بود و بازی نکرد برای مسابقه برگشت مشکلی ندارد. او حتی برای تیم ملی‌اش هم به میدان رفت و در ترکیب آنها بسیار خوب کار کرده است. الدحیل یک بازیکن دیگر هم دارد که پایش شکسته بود و او به این بازی نمی‌رسد.
برانکو درباره این سوال که سیامک نعمتی محروم است و اگر بشار رسن و حسین ماهینی نیز آماده این بازی نشوند چه اقدامی انجام خواهید داد، گفت: بدون آنها بازی می‌کنیم. ما 20 بازیکن و برای آن پست هم چند گزینه مدنظر داریم. فعلا تا دوشنبه وقت داریم. قطعا این مشکل، مشکل بزرگی است اما چه کار می‌شود کرد؟
وی با اشاره به حضور هواداران در ورزشگاه آزادی، خاطرنشان کرد: بعد از بازی قبلی هم گفتم روی حضور هواداران حساب باز کرده‌ایم، انتظار داریم استادیوم پر از تماشاگر باشد تا بتوانیم با کمک آنها عملکرد خوبی داشته باشیم.
برانکو درباره اینکه الدحیل برای پیروزی در این دیدار به بازیکنانش وعده پاداش داده اما پرسپولیسی‌ها با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می‌کنند، تصریح کرد: طبیعی است که آنها پتانسیل مالی بیشتری نسبت به ما دارند اما گرشاسبی اعلام کرد در صورت پیروزی مقابل الدحیل به بچه‌ها پاداش می‌دهد. در این بخش هم باشگاه در حد توانش تلاش کرده اما باید بگویم قبل از هر چیز بازیکنان برای غیرت و کسب افتخار بازی می‌کنند و هیچوقت سراغ پاداش را نگرفته‌اند، چرا که بازی کردن در آسیا بسیار مهم است و افتخاری خواهد بود برای کشور و خانواده‌شان. سرمربی پرسپولیس در پایان درباره شانس استقلال برای صعود به نیمه‌نهایی گفت: تا وقتی که بازی ادامه دارد شانس برای پیروزی هم وجود دارد، هم برای استقلال و هم برای ما این وضعیت وجود دارد. تا وقتی بازی تمام نشده باشد می‌توانیم شانس صعود به نیمه‌نهایی داشته باشیم. در صورتی که استقلال و پرسپولیس هر دو به نیمه‌نهایی آسیا صعود کنند این یک افتخار بزرگ برای فوتبال ایران خواهد بود.


Page Generated in 0/0035 sec