printlogo


کد خبر: 200000تاریخ: 1397/7/19 00:00
کوتاه و گویا

 امین معتمدی، متخصص جراحی و درمان بیماری‌های لثه و ایمپلنت با اشاره به برگزاری سمپوزیوم 2 روزه ایمپلنت‌های تمام فک یا فول ‌آرچ گفت: بازسازی دندان‌ها در افرادی که تمام دندان‌های یک فک خود را از دست داده‌اند یا در آینده از دست می‌دهند جزو پیچیده‌ترین درمان‌های ایمپلنت محسوب می‌شود. وی گفت: در این افراد نیاز است دندان‌ها جایگزین و بافت استخوانی و لثه از دست رفته فک بازسازی شوند؛ همچنین فرم صورت و زیبایی آن به طور طبیعی بازسازی شود و برای بازسازی تمام دندان‌های یک فرد نیاز به همکاری تیمی از متخصصان از گروه‌های گوناگون دندانپزشکی است.
 حجت‌الاسلام محمدحسن کاویانی‌راد، معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: در آستانه فرارسیدن جشن 40 سالگی انقلاب اسلامی ایران، جشنواره ملی هنرمندان شاهد و ایثارگر آذرماه سال جاری برگزار می‌شود. همچنین حجت‌الاسلام‌  سیدمحمدعلی شهیدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به تصویب افزایش سقف وام مسکن ایثارگران در هیات دولت گفت: این افزایش پس از تصویب در شورای پول و اعتبار اعمال می‌شود.
 همزمان با هفته نیروی انتظامی، سیدعلی مفاخریان شهردار منطقه 9 تهران با  سردار رحیمی، فرماندهی نیروی انتظامی تهران بزرگ دیدار و گفت‌وگو کرد. شهردار منطقه9 ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی با اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب درباره پرسنل خدوم نیروی انتظامی گفت: ماموران نیروی انتظامی مجاهدان فی‌سبیل‌الله هستند که با نیروی خستگی‌ناپذیر و گام‌های استوار از ارزش‌های اسلامی و انقلابی پاسداری می‌کنند.
 مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران با اکران فیلم «دوچ» ساخته امیر مشهدی‌عباس همزمان با هفته ملی کودک میزبان علاقه‌مندان بود. همزمان با هفته ملی کودک فیلم «دوچ» ساخته امیر مشهدی‌عباس، فیلم منتخب مجموعه نیاوران و انجمن‌های میراث فرهنگی کشور در سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان برای نخستین بار در این مجموعه اکران شد.


Page Generated in 0/0035 sec