printlogo


کد خبر: 202527تاریخ: 1397/9/12 00:00
سیدجلال حسینی در نشست خبری خداحافظی اش از تیم ملی فوتبال:
تصمیمم عوض نمی‌شود

سیدجلال حسینی که روز شنبه با انتشار نامه‌ای، خداحافظی خود را از تیم‌ملی اعلام کرد، دیروز یکشنبه در یک نشست خبری شرکت کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. در این نشست برانکو و گرشاسبی هم کاپیتان پرسپولیس را همراهی می‎کردند. چکیده صحبت‌های سیدجلال را بخوانید:
- این تصمیم را از ماه‌ها قبل گرفتم و هر سری مردد می‌شدم. هر تصمیمی سختی‌های خاص خود را دارد. بعد از صحبت با برانکو و گرشاسبی این تصمیم را گرفتم. قرار بود جمعه خداحافظی کنم که به شنبه موکول شد. از برانکو تشکر می‌کنم که من را به تیم‌ملی دعوت کرد. از قلعه‌نویی تشکر می‌کنم که به من بازی داد و همیشه کنارم بود. از دایی تشکر می‌کنم که در تیم‌ملی و باشگاه کنارم بود. از آقای قطبی ممنونم که کمکم کرد. از آقای کی‌روش تشکر می‌کنم که 7 سال با من کار کرد و خیلی به من کمک کرد.
- از مردم شهرم بندرانزلی تشکر می‌کنم. در آنجا ساخته شدم. 3 سال در سپاهان بودم. مهم‌ترین مساله هواداران خودمان بودند که همیشه کنارم بودند و بعد از خط خوردن از تیم‌ملی تشویقم کردند. از دیروز که از تیم‌ملی خداحافظی کردم حمایتم کردند. امیدوارم تلاشم را بیشتر کنم و موفقیت‌های بیشتری برای پرسپولیس کسب کنیم. در شرایطی هستیم که شرمنده هواداران هستیم. نتوانستیم قهرمان آسیا شویم. ان‌شاء‌الله بتوانیم خوشحال‌شان کنیم.
- بزرگان ما هم همین‌طور خداحافظی کردند. متاسفانه این شرایط وجود دارد و هیچ‌وقت اصلاح نشده است. مهم‌ترین مساله برای ما جنگیدن برای پیراهن کشورمان و مردم است. کسی به بازی خداحافظی فکر نمی‌کند.
- قرارداد با استقلال؟ اصلا چنین چیزی امکان ندارد. اگر جایی دیدید من قرارداد ببندم و تیمم را بعد از آن عوض کنم سند بیاورید. من 2 سال در پرسپولیس بودم و به قطر رفتم. به ایران آمدم و به نفت رفتم. بعد هم با افتخار با پرسپولیس قرارداد بستم. امکان ندارد با تیمی صحبت کنم و با تیم دیگری قرارداد ببندم.
- باید خیلی خوشحال باشم که شما خبرنگاران کنار من هستید. خیلی هیجان‌زده هستم. مهم‌ترین مساله برای من مردم کشورم هستند. هر جا توانستم تلاش کردم و اگر نتوانستم کاری کنم خارج از توانم بود. جا دارد اینجا از علی پروین و علی کریمی تشکر کنم که همیشه حمایتم کردند. از بازیکنان تیم‌ملی که با آنها زندگی کردم و کنارشان بودم تشکر می‌کنم. هنوز هم هوادار تیم‌ملی هستم. از دیروز کاری با من کردند که نمی‌توانم فراموش کنم.
- تصمیم با مشورت گرشاسبی و برانکو بوده است. تا جایی که توانستم تلاش کردم. اگر جایی نتوانستم خارج از توانم بود. الان وقت این است تمرکزم را روی باشگاه بگذارم. الان پرسپولیس بیشتر از هر زمانی به من و سایر بازیکنان نیاز دارد. مطمئنا تصمیمم را عوض نمی‌کنم.
- من هرجا بودم برای موفقیت تیم تلاش کردم. شرایط پرسپولیس و تیم‌ملی حساس بود. تصمیم سرمربی تیم‌ملی بود. موظف هستم این تصمیم را قبول کنم. در هر تیمی باشم، برای موفقیت تیم تلاش می‌کنم. همیشه برای تیم‌ملی تلاش کردم. الان هم هوادار تیم‌ملی هستم و به این مسائل فکر نکردم. من باید از همه تشکر کنم. می‌دانم تمام تمرکزم روی تیمی است که در آن بازی می‌کنم.
- نخستین کسی که با او صحبت کردم همسرم بود. بعد هم با آقای برانکو و گرشاسبی صحبت کردم. نه من بلکه همه بازیکنان برای موفقیت تیم‌ملی بازی کردند. من به فکر برگزاری بازی خداحافظی نیستم. خیلی خوشحالم که شما را می‌بینم. من از مردم تشکر می‌کنم که همیشه حمایتم کردند.
- همیشه کنار تیم‌ملی هستم. همیشه یک هوادار بزرگ و قوی هستم. یک خواهش دارم. بعضی از مشکلات یا تصمیمات اشتباه را نمی‌توانیم گردن مسؤولان بیندازیم. هر بازی تدارکاتی به تیم‌ملی کمک می‌کند. مسؤولان باید بیشتر تلاش کنند. می‌دانم کادرفنی و بازیکنان تیم‌ملی زحمت می‌کشند. مردم ما یکرنگ و یکدل کنار تیم‌ملی هستند. شما جام‌جهانی را دیدید. در ایران و روسیه همه برای حمایت از تیم‌ملی کنار تیم‌ملی بودند. ما پرسپولیسی‌ها هم هواداران زیادی هستیم که کنار تیم‌ملی قرار می‌گیریم.
- رویای هر بازیکنی حضور در جام‌جهانی است. برای حضور در روسیه خیلی تلاش کردم. باید از خانواده و همسرم خیلی تشکر کنم. رویای من تجربه دومین جام‌جهانی بود. خانواده و فرزندانم خیلی روزهای سختی را سپری کردند. این یک حسرت بزرگ برای من بود.
- هواداران ما بی‌نظیر هستند. بعد از اینکه خط خوردم، کنارم بودند. فکر کنم همیشه حمایتم کردند. من شرمنده هواداران هستم. خیلی به من لطف داشتند. امیدوارم بتوانم در باشگاه بیشتر کار کنم و در کنار سایر بازیکنان هواداران را خوشحال کنیم. تیم‌ملی قسمتی از زندگی من است. زندگی من در آنجا تمام شد و برای کارهایی که در پرسپولیس دارم، آماده می‌شوم.


Page Generated in 0/0038 sec