printlogo


کد خبر: 202724تاریخ: 1397/9/15 00:00
رایزنی پنهانی حامیان«گزینه خاص» با رؤسای هیأت‌های کشتی
برای جانشینی خادم

علیرضا هنرمنش: نزدیکان یکی از گزینه‌های ریاست فدراسیون کشتی مدتی است با رایزنی‌های خودمانی و مکرر با روسای برخی هیات‌های کشتی اثرگذار، در حال جلب نظر و کسب آرای لازم هستند.
بازار شایعات و گمانه‌زنی‌های مختلف درباره انتخاب جانشین رسول خادم در فدراسیون کشتی هر روز داغ‌تر از روز قبل می‌شود. برخی معتقدند به رغم این همه جنجال و هیاهو، تنها فردی که از هر نظر شرایط ریاست فدراسیون کشتی را دارد، «حمید بنی‌تمیم» سرپرست کنونی فدراسیون است. او تنها گزینه‌ای است که فعلا هم جایگاه خوبی در میان گوش‌شکسته‌ها دارد و هم از حمایت مطلوبی از سوی وزارت ورزش برخوردار است.
این در حالی است که نام برخی گزینه‌های شناخته شده و مطرح دیگر همچون امیررضا خادم و حسن رنگرز نیز بارها در محافل کشتی مطرح شده ولی با توجه به اتفاقات یک‌ماه اخیر، نمی‌توان شانس زیادی برای انتخاب این گزینه‌ها برای ریاست فدراسیون کشتی قائل شد مگر اینکه اتفاق خاصی رخ دهد و نظر متولیان امر در لحظه آخر به سود این دو چهره تغییر کند.
اما در حالی که نگاه اهالی کشتی به سمت و سوی اسامی مذکور دوخته شده، گزینه‌ای شناخته شده و عنوان‌دار در کشتی ایران هم در کمال سکوت و آرامش در حال تلاش برای رسیدن به صندلی ریاست است؛ گزینه‌ای که به قول معروف با «چراغ خاموش» در حال حرکت است و بیش از آنکه خود را درگیر سروصداهای تبلیغاتی کند، مشغول پیشروی به مجمع انتخابات و سپس فتح رفیع‌ترین جایگاه مدیریتی در کشتی است.
گفته می‌شود دوستان و نزدیکان این گزینه خاص که اتفاقا از رفقای گرمابه و گلستان این چهره هستند، مدتی است طی رایزنی و تماس تلفنی با برخی اعضای مجمع و روسای هیات‌های تاثیرگذار در انتخابات، مشغول کسب آرا و نظر شفاهی به سود گزینه مورد نظرشان هستند؛ گزینه‌ای که در طول دوران ریاست رسول خادم در فدراسیون کشتی از منتقدان اصلی او بود اما ترجیح داد همواره سکوت کند و به هنگام پیروزی و شکست هم هیچ اظهارنظری در رسانه‌ها نداشته باشد.
این گزینه خاص که اتفاقا تا همین چند سال پیش هم دستی بر آتش مدیریت داشته، در نظر دارد با حمایت ویژه کمیته ملی المپیک و شاید وزارت ورزش جانشین رسول خادم شود و ثابت کند می‌تواند پرافتخارترین ورزش ایران را به سلامت به سر منزل مقصود برساند.
هر چند تا به امروز از او به عنوان یکی از گزینه‌های اصلی و مدعیان بزرگ مجمع فدراسیون کشتی نام برده شده اما باید تا زمان ثبت‌نام کاندیداهای ریاست صبر کرد و منتظر ماند.
بدین ترتیب از یک‌سو اگر حمید بنی‌تمیم با مجوز وزارت ورزش بخواهد وارد گود انتخابات شود و از سوی دیگر گزینه خاص هم با تایید مراجع ذی‌صلاح به این رقابت راه یابد، شاهد زورآزمایی جذاب و حساسی بین این دو گوش‌شکسته برای جانشینی خادم خواهیم بود.
 


Page Generated in 0/0045 sec