printlogo


کد خبر: 202755تاریخ: 1397/9/15 00:00
به همت آستان قدس رضوی انجام شد
برگزاری دومین کنگره پزشکان قلب ایران و اروپا

گروه اجتماعی:‌ دومین کنگره بین‌المللی پزشکان قلب ایران و اروپا با حضور 500 فوق‌تخصص، متخصص و جراح قلب از 21 کشور جهان به همت آستان قدس رضوی در بیمارستان رضوی مشهد در حال برگزاری است.  این کنگره بین‌المللی روز گذشته با حضور حجت‌الاسلام رئیسی، تولیت آستان قدس رضوی در بیمارستان فوق‌تخصصی رضوی مشهد آغاز به کار کرده است.
300 سخنرانی با موضوعات جدید در این گردهمایی علمی انجام می‌شود که 200 سخنرانی توسط اساتید خارجی و 100 سخنرانی توسط پزشکان داخلی در 50 بخش برگزار خواهد شد.
 در این کنگره که با نگاه ویژه‌ای در حوزه آموزش برگزار می‌شود، بیش از ۲۰ مورد عمل Live Case و Live Inbox طی 2 کنگره Iran CTO Meeting 2018
و CASPIAN Meeting 2018  در بیمارستان فوق‌تخصصی رضوی انجام می‌شود.
در نشست‌های دومین کنگره علمی پزشکان قلب ایران و اروپا در بیمارستان رضوی از تعداد زیادی از بیمارانی که به طور معمول از طریق کاتتریسم و آنژیوگرافی درمان می‌شوند، حین عمل جراحی تصویربرداری شده و به‌صورت زنده روی صفحه نمایش به شرکت‌کنندگان ارائه می‌شود. همچنین تعدادی از جراحی‌های ویژه که در بیمارستان قلب شهید رجایی تهران، بیمارستان کوثر شیراز و بیمارستان کینگ فیصل عربستان پیش‌تر انجام و از آنها فیلمبرداری شده است، در طول این کنگره‌ها برای شرکت‌کنندگان نمایش داده می‌شود.
 


Page Generated in 0/0037 sec