printlogo


کد خبر: 204694تاریخ: 1397/10/22 00:00
ویتنام هم به سرنوشت یمن دچار می‌شود؟!
در پی برد پرگل

زهره فلاح‌زاده: دومین دیدار ایران در جام ملت‌های آسیا امروز شنبه ۲۲ دی‌ماه مقابل ویتنام برگزار می‌شود؛ دیداری که می‌تواند با برد پرگل راه صعود به مرحله بعد را پیش از دیدار حساس برابر عراق هموار کند. ویتنامی‌ها در دیدار اول خود مقابل عراق بازی قابل‌قبولی از خود به نمایش گذاشتند و در لحظات پایانی نتیجه را به عراقی‌ها واگذار کردند. شاگردان پارک هانگ سئو به‌رغم اینکه برای تیم‌های درجه یک و 2 آسیا تیم ناشناخته‌ای هستند و از فوتبال آنها تعریفی نمی‌شود اما عراقی‌ها را به دردسر انداختند و آسیایی‌ها را شوکه کردند.
ایران و برد پرگلی دیگر
تیم ایران پس از برد پرگل 5 بر صفر مقابل یمن که بهترین نتیجه در روز اول گروهی بود، درصدد است گام دوم را هم محکم بردارد و با برد پرگلی دیگر صعود از مرحله گروهی را خیلی زود و مقتدرانه طی کند؛ صرف‌نظر از اینکه در دیدار
عراق - یمن چه نتیجه‌ای حاصل شود. مردان کی‌روش می‌توانند همچنان در این گروه آقایی کنند و برای تیم‌های مدعی‌ای که در روز اول آب خوش از گلوی‌شان پایین نرفت، خط و نشان بکشند.
طارمی مدعی آقای گلی
مهدی طارمی عملکرد فوق‌العاده‌ای در دیدار اول ایران برابر یمن داشت و سهم او از ۵ گل زده ایران، ۲ گل بود. طارمی که این روزها - چه در دیدارهای تدارکاتی و چه در دیدار اول ایران در این مسابقات- خوب گل می‌زند، می‌تواند خود را به عنوان یکی از شانس‌های عنوان آقای گلی این مسابقات بداند، البته سردار آزمون هم تلاش پررنگی مقابل یمنی‌ها داشت و بسیاری از سایت‌ها نام این بازیکن را جزو مدعیان آقای گلی مطرح کردند. در دیدار ایران - ویتنام باید منتظر بمانیم که این دو بازیکن چه می‌کنند. امیدواریم ایران مانند دیدار اولش گام دوم را هم محکم بردارد و نشان دهد صدر آسیا همچنان باید در تسخیر ایرانی‌ها باشد و بس!


Page Generated in 0/0037 sec