printlogo


کد خبر: 207821تاریخ: 1397/12/25 00:00
اخبار

نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌رضوی اعلام کرد
سخنرانی رهبر انقلاب روز اول فروردین
نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی از سخنرانی نوروزی رهبر معظم انقلاب در بعدازظهر روز اول فروردین در حرم مطهر امام هشتم(ع) خبر داد. به گزارش مهر، آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی در حاشیه برگزاری نماز جمعه مشهد با تبریک ایام سال جدید از ساکنان خراسان‌رضوی و زائران بارگاه منور رضوی برای حضور در سخنرانی رهبر معظم انقلاب در روز اول فروردین دعوت کرد. وی افزود: مراسم سخنرانی رهبر معظم انقلاب از ساعت ۱۵ روز پنجشنبه اول فروردین در حرم مطهر رضوی آغاز خواهد شد و مردم ولایتمدار ایران اسلامی از سخنان ایشان بهره‌مند خواهند شد. امام جمعه مشهد تصریح کرد: سخنرانی مقام معظم رهبری در روز اول سال راهبردهای مردم و مسؤولان را برای یک سال فعالیت مشخص خواهد کرد.

ایران اقدام تروریستی  در نیوزیلند را محکوم کرد
سخنگوی وزارت امور خارجه اقدام تروریستی در نیوزیلند را شدیدا محکوم کرد و آن را سبوعانه خواند و خواستار شناسایی و برخورد دولت نیوزیلند با عاملان این اقدام شد. به گزارش مهر، بهرام قاسمی حمله به 2 مسجد مسلمانان در شهر «کریست چرچ» در نیوزیلند را که منجر به شهادت و مجروحیت تعداد زیادی از مسلمانان از ملیت‌های مختلف شد بشدت محکوم کرد و آن را اقدامی غیرانسانی و کاملاً سبوعانه خواند. سخنگوی وزارت امور خارجه موکدا از دولت نیوزیلند خواست با شناسایی سریع‌تر عاملان این اقدام نژادپرستانه، با اجرای عدالت و فارغ از هرگونه ملاحظه‌ای، با آنان برخورد کند. سخنگوی وزارت امور خارجه تاکید کرد: هر اقدام تروریستی در هر جا و توسط هر کس و به هر بهانه و انگیزه‌ای انجام شود باید از سوی تمام کشورها محکوم شود و دولت‌ها اجازه ندهند جریان‌ها و افکار نژادپرستانه و اسلام‌ستیزانه امنیت و آرامش شهروندان کشورها را به مخاطره بیندازند.

چاقوکشی در لندن تروریستی اما قتل‌عام در نیوزیلند فقط حمله است!
سفیر ایران در انگلستان با انتقاد از خبررسانی BBC نوشت: از نظر آنها چاقوکشی در لندن تروریستی است اما قتل‌عام در نیوزیلند فقط حمله است. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، حمید بعیدی‌نژاد با انتشار تصاویری از اخبار منتشرشده BBC فارسی درباره اقدام تروریستی نیوزیلند و چاقوکشی در لندن در صفحه توئیترش نوشت: «مدیران ارشد BBC فارسی چقدر برای تروریستی نخواندن حملات داعش و تجزیه‌‌‌‌‌‌طلبان در ایران توجیهات آوردند اما از نظر BBC فارسی فقط یک معیار برای تروریستی بودن حملات وجود دارد و آن حملاتی است که علیه انگلیس صورت گیرد. لذا چاقوکشی در لندن تروریستی است اما قتل‌عام در نیوزیلند فقط حمله است». بعیدی‌نژاد پیش از این نیز در توئیتی درباره اقدام تروریستی علیه نمازگزاران جمعه در مساجدی در کریست‌چرچ نیوزیلند نوشته بود: «سیاه‌‌‌‌‌ترین روز در تاریخ معاصر نیوزیلند و روزی تلخ برای تمام مسلمانان: ۴۰ کشته و ۲۰ زخمی در 2 مسجد، قربانی افراط‌گرایی و اسلام‌ستیزی».

صدور حکم برای یک نماینده مجلس فعلا قطعی نیست
رئیس کل دادگستری استان تهران در پاسخ به سوالی مبنی بر سرنوشت حکم دادگاه یکی از نمایندگان مجلس گفت: این رای تازه صادر شده و غیرقطعی است. غلامحسین اسماعیلی در گفت‌وگو با میزان در رابطه با حکم دادگاه یکی از نمایندگان مجلس گفت: این رای تازه صادر شده و غیرقطعی است. وی افزود: به استناد ماده ۳۵۲ قانون آیین دادرسی کیفری و نیز به استناد ماده ۳۵۳ همان قانون، به خاطر غیرقطعی بودن دادنامه از بیان جزئیات رای دادگاه قانونا معذور می‌باشیم.

رفتار تل‌آویو عامل ناامنی منطقه است
دبیرکل دبیرخانه دائمی کنفرانس بین‌المللی حمایت از فلسطین در مجلس، حملات کور و ددمنشانه رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین در غزه را محکوم کرد و گفت: رفتار تل‌آویو عامل بی‌ثباتی و ناامنی منطقه است. به گزارش ایرنا، «حسین امیرعبداللهیان» نخست‌وزیر کودک‌کش رژیم صهیونیستی را تروریستی خواند که برای پیروزی در انتخابات کنست از اعمال هرگونه جنایتی همانند اسلاف خود رویگردان نیست و برای رسیدن به این هدف شوم خود، حمله به مردم بی‌دفاع و بی‌گناه غزه را سازماندهی کرده است.


Page Generated in 0/0036 sec