printlogo


کد خبر: 207847تاریخ: 1397/12/25 00:00
فولاد و سپاهان به نفع رقبا یک - یک کردند
افتتاح ورزشگاه مدرن با تساوی

فولاد خوزستان و سپاهان اصفهان در هفته بیست و دوم لیگ برتر به تساوی یک - یک رضایت دادند. فولاد خوزستان و سپاهان اصفهان دیروز جمعه در چارچوب هفته بیست و دوم لیگ برتر با قضاوت محمدحسین زاهدی‌فرد در ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان به مصاف هم رفتند و در پایان‬ به تساوی‬ یک‬ - یک رسیدند. ابتدا در این بازی گل سپاهان را کی‌روش استنلی در دقیقه ۶۹ از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند. ضربه این بازیکن با وجود اینکه دروازه‌بان فولاد جهت حرکت توپ را درست تشخیص داده بود، وارد دروازه میزبان شد. این پنالتی روی سجاد شهباززاده رخ داد. در ادامه و در دقیقه ۸۱ حسن بیت‌سعید با ضربه‌ای محکم و تک‌ضرب، بازی را به تساوی کشاند. فولاد خوزستان با این تساوی ۲۶ امتیازی شد و به رده هفتم جدول صعود کرد. سپاهان نیز با ۴۲ امتیاز و یک رده صعود، جای پرسپولیس را در رده دوم گرفت.
قلعه‌‌نویی: این ۴ داور خاطرات بد زندگی من هستند
سرمربی سپاهان بعد از 4 هفته غیبت در نشست خبری (34 روز) در نشست خبری دیروز حضور یافت و به تشریح شرایط تیمش در جدال با فولاد پرداخت. امیر قلعه‌نویی که در تاریخ 20 بهمن تنها با حضور در محل برگزاری نشست خبری و سکوت در برابر قرائت بیانیه‌اش که توسط مدیر رسانه‌ای تیم خوانده شد، بدون هیچ صحبتی نشست را ترک کرد، بعد از 4 هفته و در پایان دیدار با فولاد خوزستان بار دیگر در نشست خبری حضور یافت و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. قلعه‌نویی درباره دیدار با فولاد خوزستان گفت: بازی اینقدر زیبا بود که من لذت بردم. به آقای قطبی هم تبریک می‌گویم به‌خاطر تیم خوبی که درست کرده و مطمئنا با حضور ایشان در سال‌‌های نه‌چندان دور شاهد یک فولاد قدرتمند خواهیم بود.
می‌توانم بگویم امروز فوتبال ما را تنبیه کرد. وی در ادامه صحبت‌هایش با اشاره به نتیجه بازی گفت: جلوی تیم فولاد وقتی این همه موقعیت را از دست می‌دهید حق‌تان است که حتی بازی را ببازید. هر چند آنها هم فرصت‌‌های زیادی داشتند. همانطور که گفتم فوتبال ما را امروز تنبیه کرد. درست است که بازی مساوی شد اما خوشحالم که ما تیمی شده‌ایم که فولاد بعد از تساوی برابر ما اینقدر خوشحال و شاد است. وی با تمجید از عملکرد و شایستگی تیمش گفت: این مساله قدرت سپاهان را نشان می‌دهد که متاسفانه بعد از بازی با پرسپولیس 8 امتیاز از ما گرفتند. من 4 داور را تا زمانی که زنده هستم از آنها نخواهم گذشت؛ آقایان ممبینی، فغانی، ترکی و اشکان خورشیدی. اینها خاطرات بد زندگی من هستند و من یک روز با فیلم و مدارک آن را نشان خواهم داد. ما می‌توانستیم الان شرایط بهتری داشته باشیم اما یکسری مسائلی که نه دست من امیر قلعه‌نویی است و نه دیگری، شرایط را سخت کرد. شما نگاه کنید از روز بازی با پرسپولیس به این ور، جلوی استقلال خوزستان و... چه اتفاقاتی افتاد. اینها البته فقط جزو صحنه‌های کارشناسی شده است و من خیلی مسائل را نگفتم.
 


Page Generated in 0/0036 sec