printlogo


کد خبر: 208446تاریخ: 1398/1/27 00:00
اخبار

واکنش فدراسیون بوکس به مبارزه دختر ایرانی در فرانسه
فدراسیون بوکس با انتشار بیانیه‌ای از عدم دخالتش در فعالیت بوکسورهای دختر ایرانی خبر داد. پس از اینکه صدف خادم به عنوان دختر بوکسور ایرانی با پرچم ایران در فرانسه روی رینگ مبارزه رفت، فدراسیون بوکس عدم دخالت و ورود خود به این موضوع را با انتشار بیانیه‌ای اطلاع‌رسانی کرد.
متن اطلاعیه فدراسیون بوکس به شرح زیر است:
با عنایت به اینکه فدراسیون بوکس جمهوری اسلامی ایران در حوزه بانوان هیچ‌گونه فعالیتی ندارد، لذا برگزاری مسابقات و تمرینات این رشته ورزشی در هر مکانی مربوط به این فدراسیون نیست و مسؤولیت آن با برگزار‌کنندگان یا شخص شرکت‌کننده خواهد بود.
به گزارش ایسنا، صدف خادم روز شنبه و در شهر رویان فرانسه، در مبارزه‌ای که 3 راند به طول انجامید مقابل «آن شوان» بوکسور کشور میزبان به برتری رسید.

فدراسیون فوتبال انتخاب «کلینزمن» برای تیم‌ملی را تکذیب نکرد!
مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال به خبر انتخاب یورگن کلینزمن به عنوان سرمربی جدید تیم‌ملی فوتبال ایران واکنش نشان داد. امیرمهدی علوی در گفت‌وگو با بخش خبر ورزشی شبکه خبر درباره انتخاب سرمربی تیم‌ملی فوتبال ایران گفت: از تمام رسانه‌ها که اجازه می‌دهند سرمربی تیم‌ملی در فضای آرام و حرفه‌ای انتخاب شود، تشکر می‌کنم. آنها کمک زیادی می‌کنند تا بتوانیم برای انتخاب سرمربی جمع‌بندی خوبی داشته باشیم. مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال درباره شایعه حضور یورگن کلینزمن در رأس کادر فنی تیم‌ملی اظهار داشت: هر روز نمی‌توان یک نفر را تأیید و دیگری را تکذیب کرد. مرجع رسمی که سرمربی تیم‌ملی را انتخاب خواهد کرد، فدراسیون فوتبال است. علوی درباره مطرح شدن نام ۱۹ مربی در لیست فدراسیون فوتبال برای سرمربیگری تیم ملی، خاطرنشان کرد: این بحث مربوط به روزهایی می‌شد که تیم‌ملی در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا بود. پس از بازی با ژاپن که تیم‌ملی حذف شد نسبت به این موضوع دقیق‌تر شدیم تا سرمربی مورد نظر را انتخاب کنیم.
 


Page Generated in 0/0037 sec