printlogo


کد خبر: 209418تاریخ: 1398/2/24 00:00
دلایل محکمِ طلاق‌های امروزی
درخواست شام!

دادخواست طلاق
ریاست محترم دادگاه خانواده
با سلام و تقدیم احترام

احتراما به استحضار می‌رساند موکل به موجب سند ازدواج که تصویر آن به پیوست دادخواست تقدیم گردیده در تاریخ معلوم ازدواج نموده که حاصلی دربرنداشته است. بنا به اظهارات موکل دلایل طلاق به این شرح است:
1- عدم آشنایی زوج با فضای اینستا حتی در حد ارسال عکس های خصوصی و طرح سوالات بسیار، که در نهایت منجر به پرت کردن گوشی و آسفالت شدن ذوق زوجه می‌شود. این در حالی است که بنا به اظهارات زوجه از جشن عروسی خودشان هیچ فیلم و عکسی نداشته و زوج ادعا می‌کند اصلا در آن زمان دوربین اختراع نشده بود که عکس و فیلم داشته باشند.
2- رفتار شنیع زوج در شکنجه همسر با استفاده از درخواست شام، در حالی که زوجه در رژیم است، منجر به تنفر زوجه گردیده تا حدی که چند کیلو همین طوری وزن کم کرده‌اند.
3- عدم توجه به نیازهای عاطفی زوجه از قبیل تعریف نکردن از خال کاشته شده در سمت چپ لب، تحمل زندگی را برای موکل سخت نموده و این بی‌توجهی به قدری شدید است که بعد از عمل جراحی بینی و فک، زوج ادعا کرده که همسرش را نمی‌شناسد و با جیغ از دست او متواری شده است.
4- ذخیره شدن اسم زوجه به نام اصلی درگوشی همسر، در حالی که خود زوجه اسم خودش را فراموش کرده و عادت داشت به او عچقم گفته شود. این موضوع موجب تنفر شدید زوجه گردیده و زندگی را غیرقابل تحمل ساخته به نحوی که حاضر است با بذل 5 سکه از 1914 سکه مهریه‌اش خود را مطلقه نماید.
نظر به مراتب فوق رسیدگی و صدور حکم شایسته مبنی بر طلاق مورد تمنا می‌باشد.


Page Generated in 0/0038 sec