printlogo


کد خبر: 210395تاریخ: 1398/3/23 00:00
اخبار

رحمتی با پدیده توافق کرد
سیدمهدی رحمتی، کاپیتان استقلال با مدیران پدیده برای پیوستن به این تیم توافق کرده است. در شرایطی که شایعه حضور رحمتی در این تیم مشهدی در گوشه و کنار محافل ورزشی شنیده می‌شد، روز گذشته در جلسه میان دروازه‌بان باتجربه استقلال و مدیران پدیده، توافق بین طرفین قطعی شد و باید مهدی رحمتی را بازیکن تیم سرخپوش مشهدی دانست. رحمتی که با سابقه‌ترین بازیکن فوتبال ایران است و در یک سال گذشته چالش‌های جدیدی را بدون در نظر گرفتن کسوت و سابقه طولانی‌اش در استقلال تجربه کرده، باوجود اینکه گفته می‌شد با استقلال قراردادی
2 ساله خواهد بست، در نهایت راضی به جدایی از استقلال شده است. اگرچه این توافق هنوز قطعی نیست و مدیران پدیده پس از انتشار خبر اول در خبرگزاری فارس به تکذیب آن پرداختند اما در نهایت مجبور شدند مقابل این انتقال پرسروصدا سکوت کنند. حال باید دید توافق بین مهدی رحمتی و باشگاه پدیده چه زمانی رسمی می شود و تصویر عقد قرارداد مشترک چه زمانی انتشار خواهد یافت. جالب اینکه گفته می‌شد اکبر منادی، دروازه‌بان فصل گذشته سایپا به پدیده شهر خودرو می‌پیوندد که با حضور رحمتی این مساله منتفی شده و دروازه‌بان سابق استقلال به همراه میلاد فراهانی سنگر تیم یحیی گل‌محمدی را در مقابل حریفان خواهد بست. مهدی رحمتی و یحیی گل‌محمدی قبلا در دوران برانکو باهم هم‌بازی بودند.

اولین رده‌بندی ایران با ویلموتس
تیم‌ ملی فوتبال ایران در تازه‌ترین رده‌بندی فیفا با یک پله صعود در رده ۲۰ جهان و نخست آسیا ایستاد. رده‌بندی فیفا در ماه ژوئن قرار است امروز پنجشنبه منتشر شود. با این حال بعد از پایان بازی‌های ملی با محاسبه نتایج به دست آمده، رده‌بندی جدید فیفا مشخص شده است. تیم‌ملی فوتبال ایران با یک پله صعود نسبت به ماه گذشته در رده ۲۰ جهان ایستاد و همچنان جایگاه نخست را در بین تیم‌های آسیایی حفظ کرد. تیم‌ملی فوتبال ژاپن با حضور در رده ۲۸ در بین تیم‌های آسیایی دوم است و کره‌جنوبی نیز در رده ۳۷ و سوم آسیا قرار دارد. استرالیا نیز تیم چهارم آسیا و ۴۳ جهان است.


Page Generated in 0/0037 sec