printlogo


کد خبر: 212326تاریخ: 1398/8/14 00:00
اخبار

چرا لیورپول اقامت در هتل ۵ ستاره قطری‌ها را رد کرد؟
باشگاه لیورپول اقامت در هتل ۵ ستاره‌ای در قطر را به دلیل سابقه این هتل درباره نقض حقوق بشر رد کرد. به نقل از دیلی میل، لیورپول بزودی برای برگزاری جام‌جهانی باشگاه‌ها به قطر خواهد رفت تا در این کشور به رقابت بپردازد. مسؤولان قطری اقامت در هتل 5 ستاره مرسا را که در جزیره مصنوعی مروارید واقع شده است به لیورپولی ها
پیشنهاد کردند ولی آنها این پیشنهاد را به خاطر گذشته مبهم و نامناسب آن رد کردند. اکتبر ۲۰۱۸ گاردین گزارش داد کارگران مهاجری که در قطر فعالیت می‌کردند، حقوقی کمتر از شرایط معمول دریافت و در شرایط بسیار سختی کار می‌کردند. به همین خاطر لیورپولی‌ها به سران فیفا و مسؤولان قطری تصمیم خودشان را اعلام کردند و قصد دارند در جای دیگری اسکان داشته باشند. جام جهانی باشگاه‌ها ۲۰۱۹ از ۲۰ آذر در قطر آغاز می شود و تا یکم دی‌ماه به طول خواهد انجامید.
 
مهاجم سوری الاهلی: برانکو با همه لجبازی می‌کرد
مهاجم سوری الاهلی عربستان در تازه‌ترین گفت‌وگویش بار دیگر به انتقاد از برانکو پرداخت. او گفت: برانکو در دیدار رفت برابر الهلال در لیگ قهرمانان آسیا در چیدمان ترکیب اشتباه کرد و همین باعث شد تا ما شکست سنگینی را متحمل شویم. من قبل از بازی برگشت به او گفتم که اگر نظرش عوض نشده حاضر هستم در این دیدار نیمکت‌نشین شوم. او ادامه داد: قبل از بازی برگشت نشستی با برانکو داشتم و از او خواستم که من و دیگانی را با هم در ترکیب اصلی قرار ندهد و او گفت که به نظر می‌رسد من از نظر بدنی آماده نیستم. با وجود آنکه برابر الهلال حذف شدیم اما برانکو پیروزی در دیدار برگشت را تبریک گفت. برانکو در دیدار برابر العداله هم اشتباهاتی داشت. در کل درباره او باید بگویم که مربی لجبازی بود. السومه در ادامه سخنان خود درباره برانکو گفت: برانکو به من گفت به تو بازی نمی‌دهم تا دیگر بازیکنان عصبانی نشوند. او دانیل بازیکن صرب را به همه ما تحمیل کرد. برانکو مربی بدی نبود اما او با همه لجبازی داشت و سبکش مناسب الاهلی نبود. در پایان باید بگویم که سران باشگاه الاهلی تصمیم گرفتند او را برکنار کنند و من نقشی در اخراج وی نداشتم. این مهاجم سوری درباره درخواست جدایی از الاهلی هم گفت: بله! بعد از حذف از لیگ قهرمانان آسیا از باشگاه الاهلی درخواست جدایی دادم. می‌خواستم راهی النصر شوم و فضای جدیدی را تجربه کنم اما در نهایت با این جدایی مخالفت شد و من در تیم ماندم.
 
واکنش کواچ به اخراج از بایرن
سرمربی سابق بایرن مونیخ به اخراج از این تیم واکنش نشان داد. او قبول کرد که اخراجش در شرایط کنونی تصمیم درستی بوده است. به نقل از اسپورت، باشگاه بایرن مونیخ سرانجام تصمیم گرفت بعد از یک فصل و نیم همکاری با کواچ او را از کار برکنار کند. شکست سنگین بایرن برابر فرانکفورت در هفته دهم رقابت‌های بوندس‌لیگا باعث شد تا کواچ اخراج شود. سرمربی سابق بایرن‌مونیخ در واکنش به این تصمیم باشگاه گفت: بر این باور هستم که این تصمیم در شرایط کنونی درست بود. نتایج و عملکرد ما در بازی‌های اخیر خوب نبوده است و همین باعث شد تا این تصمیم گرفته شود. از باشگاه بایرن‌مونیخ به خاطر این فرصتی که به من داد تشکر می‌کنم. او ادامه داد: در یک فصل و نیمی که هدایت بایرن مونیخ را برعهده داشتم، توانستیم قهرمانی در بوندس‌لیگا و جام حذفی را به دست آوریم و به همین خاطر روزهای خوبی را با تیم تجربه کردیم. برای بایرن‌مونیخ روزهای خوبی را در آینده آرزو می‌کنم و امیدوارم که نتایج تیم بهتر شود. بایرن در فصل جاری رقابت‌های بوندس‌لیگا عملکرد خوبی از خود نشان نداده و در رده چهارم جدول رده‌بندی قرار دارد. از آلگری سرمربی سابق یوونتوس به عنوان جدی‌ترین گزینه برای جایگزینی کواچ سخن به میان می‌آید.
 
3 ایرانی عضو کنفدراسیون تیراندازی آسیا شدند
در جریان انتخابات کنفدراسیون تیراندازی آسیا، 3 ایرانی به عضویت این کنفدراسیون درآمدند. به گزارش ایسنا، مجمع انتخاباتی کنفدراسیون تیراندازی آسیا در کشور کویت برگزار شد و 3 ایرانی به عضویت  این کنفدراسیون درآمدند. ندا نوذری از داوران بین‌المللی ایران در کمیته پزشکی و مبارزه با دوپینگ ابقا شد، الهام هاشمی، سرمربی تیم‌ملی به عضویت کمیته فنی و داوران رشته تفنگ و ناصر رسولی، مدیر تیم‌های ملی  ایران هم به عضویت کمیته مقررات کنفدراسیون تیراندازی آسیا درآمدند.
 

Page Generated in 0/0035 sec