printlogo


کد خبر: 225680تاریخ: 1399/7/28 00:00
تلویزیون

فصل چهارم «به اضافه مستند» روی آنتن می‌رود
فصل چهارم «به اضافه مستند» با اجرای امین قدمی، مستندساز روی آنتن می‌رود. به گزارش «وطن امروز»، فصل چهارم برنامه تلویزیونی به اضافه مستند بزودی در دکور جدید و ساختار تازه روی آنتن شبکه مستند خواهد رفت و مجری جدید این برنامه در فصل چهارم، امین قدمی، مستندساز کشور است. بر اساس این گزارش، یاسر فریادرس تهیه‌کننده و ‌محسن کریمیان کارگردان فصل جدید به اضافه مستند هستند و رضا کردلو نیز سردبیر جدید این برنامه خواهد بود. اجرای بخش میز نقد این برنامه نیز بر عهده امیر ابیلی و سعید هاشم‌زاده از منتقدان سینمایی است. مرکز مستند سوره مجری طرح فصل جدید به اضافه مستند است. «به اضافه مستند» مجموعه برنامه تلویزیونی شبکه مستند است که به پخش مستندهای دیده نشده در تلویزیون و بحث کارشناسی پیرامون موضوع مستند می‌پردازد. 
***
«وانتافه» آماده پخش شد
با پایان فیلمبرداری فیلم تلویزیونی «وانتافه» تدوین، ساخت موسیقی و سایر مراحل فنی این فیلم تلویزیونی ادامه دارد. به گزارش روابط‌عمومی باشگاه فیلم سوره، فیلم تلویزیونی «وانتافه» به تهیه‌کنندگی محمدجواد موحد و کارگردانی محمدحسین امانی با حضور مهران احمدی، امیر کربلایی‎‌زاده، سامان غنائمی، نفیسه روشن و افسانه چهره‎‌آزاد با رعایت پروتکل‌های بهداشتی جلوی دوربین رفت و با پایان یافتن مراحل فنی بزودی آماده پخش از رسانه ملی می‌شود. «وانتافه» یک طنز اجتماعی است که نگاهی به مشکلات اقتصادی و گرانی‌های اخیر دارد و بزودی روی آنتن شبکه ۳ سیما می‌رود. 
***
برنامه‌های جدید روی آنتن شبکه ۵
شبکه ۵ سیما برنامه‌های جدید «شهران»، «هوای تهران»، مسابقه «راهی شو» و مجموعه طنز «چای نت» را روی آنتن می‌برد. به گزارش فارس، مجموعه نمایشی «چای نت» با موضوع سواد رسانه‌ای و فضای مجازی از یکشنبه 27 مهر ساعت 16 روی آنتن شبکه ۵ سیما می‌رود و ساعت یک بامداد بازپخش خواهد شد. برنامه «شهران» در گروه اقتصاد تهیه و تولید می‌شود. این برنامه با هدف به تصویر کشیدن اولین‌ها و ترین‌های ایران سربلند، از شنبه تا سه‌شنبه هر هفته ساعت 21 پخش می‌شود. برنامه «هوای تهران» که مجموعه‌ای از آیتم‌های متنوع را شامل می‌شود به موضوعات مرتبط با هوای تهران، فرهنگسازی و آموزش می‌پردازد و رویکرد آموزشی، هشدار، اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی نیز دارد و در فواصل برنامه‌های شبکه ۵ سیما، مکرر پخش خواهد شد. مسابقه «راهی شو» نیز با هدف ایجاد چالش‌های هیجانی در فضاهای گردشگری و تفریحی شهر تهران روی آنتن خواهد رفت. 

Page Generated in 0/0035 sec