printlogo


کد خبر: 232292تاریخ: 1400/1/26 00:00
«رعد و برق» از امشب روی آنتن می‌رود

پخش مجموعه مناسبتی «رعد و برق» با یک روز تأخیر از امشب 26 فروردین آغاز می‌شود. 
به گزارش «وطن‌مروز»، پخش سریال «رعد و برق» به نویسندگی و کارگردانی بهروز افخمی و تهیه‌کنندگی داوود هاشمی که قرار بود همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان روی آنتن شبکه 5 سیما برود، با یک روز تأخیر از پنجشنبه ۲۶ فروردین آغاز می‌شود. 
بهروز افخمی پس از 7 سال دوری از تلویزیون، اواخر سال ۹۸ ساخت سریال «رعد و برق» را درباره حادثه وقوع سیل ۱۳۹۸ در مناطق سیل‌زده شمال کشور آغاز کرد؛ سیلی ویرانگر و مهیب که اسفند ۱۳۹۷ در پی بارندگی‌های شدید در استان‌های شمالی ایران، از جمله گلستان، مازندران، خراسان شمالی، جنوب و جنوب غرب کشور متأسفانه خرابی‌های بسیاری به بار آورد و جان تعدادی از هموطنان‌مان را گرفت و شماری را نیز بی‌خانمان کرد. 
این روزها سازندگان مشغول ضبط بخش‌های پایانی این سریال هستند. اغلب بخش‌های این سریال در بحبوحه شیوع کرونا در لوکیشن‌های واقعی در شمال، جنوب و جنوب غرب کشور تصویربرداری شده است. 
بازیگران سریال «رعد و برق» عبارتند از: شهرام قائدی، محمد فیلی، مهران رجبی، مختار سائقی، شهین تسلیمی، سام کبودوند، تورج فرامرزیان، مهدی زمین‌پرداز، ابراهیم امیرخانی، مزدک رستمی، مریم عبادی، غلامعلی رضایی، مجید درستی، ابراهیم یوسفی، حامد محمدخانی، ویدا موسوی، سپیده موسوی ... . 
به گفته افخمی، «رعد و برق» یک سریال حادثه‌ای است با مایه‌های کمیک. این سریال در ایام ماه رمضان از پنجشنبه (امشب) ساعت ۲۳ از شبکه ۵ سیما پخش می‌شود.

Page Generated in 0/0040 sec