printlogo


کد خبر: 250057تاریخ: 1401/4/2 00:00
بازی متفاوت برد پیت در «قطار سریع‌السیر»
اکران کمدی آدم‌کش‌ها از نیمه تابستان

در حالی که فیلم «قطار سریع‌السیر» ماه آینده راهی سینماها می‌شود، همبازی برد پیت در این فیلم از او به عنوان یک نابغه کمدی یاد کرده است. 
به گزارش «وطن‌امروز»، ورایتی نوشت: سونی با حضور در کنفرانس سینه‌یوروپ در بارسلون با حضور بازیگر همکار برد پیت در فیلم «قطار سریع‌السیر»، ۱۵ دقیقه از این فیلم کمدی را پخش کرد. در این برنامه که با حضور ارون تیلور جانسون برگزار شد، وی از برد پیت به عنوان یک نابغه کمدی یاد کرده و گفت با تماشای این فیلم بشدت خندیده است. 
جانسون که بزودی با فیلم اکشن «قطار سریع‌السیر» ساخته دیوید لیچ در برابر برد پیت دیده خواهد شد، از این فیلم و بازی برد پیت در آن تمجید کرد و گفت یک فیلم عالی تابستانی است. 
این بازیگر بریتانیایی افزود: این یک فیلم تابستانی است که نباید از دستش داد. در این فیلم من برد پیت افسانه‌ای را به شکلی که هرگز ندیده‌اید دنبال می‌کنم. او در میان گروه بازیگران فوق‌العاده فیلم محاصره شده که همه‌شان آدمکش‌های مهارنشدنی هستند و در یک ماجرا که خودشان هم خبر ندارند، سهیم‌ هستند. با این فیلم نمی‌توان شیفته برد پیت نشد؛ او یک نابغه کمدی است. 
در «قطار سریع‌السیر» که با اقتباس از یک کتاب کره‌ای نوشته کوتارا ایساکا ساخته شده، برد پیت در نقش یک آدمکش حرفه‌ای بدشانس ظاهر شده و جدیدترین ماموریتش این است که در سریع‌ترین قطار جهان در ژاپن با گروهی از آدمکش‌های نخبه از سراسر جهان روبه‌رو شود که هر یک به تنهایی برای انجام ماموریت‌شان در این قطار هستند. 
زک اولکه‌ویچ فیلمنامه این فیلم را نوشته است. ساندرا بولاک، هیرویوکی سانادا و کارن فوکوهارا دیگر بازیگران این فیلم هستند. «قطار سریع‌السیر» ۵ آگوست (۱۴ مرداد) اکران سینمایی‌اش را شروع می‌کند. 
 

Page Generated in 0/0054 sec