printlogo


کد خبر: 250070تاریخ: 1401/4/2 00:00
تمجید ویژه کاپیتان پورتو از طارمی
مهدی در مسیر لیگ برتر؟

کاپیتان تیم فوتبال پورتو با تمجید از توانایی‌های مهاجم ایرانی این تیم گفت: این روزها کمتر مهاجمی با کیفیت طارمی پیدا می‌شود. 
«په‌په» کاپیتان تیم فوتبال پورتو یکی از بازیکنان حامی مهدی طارمی، مهاجم ایرانی این تیم بوده است. په‌په در اوج فشارهایی که به مهدی طارمی در هفته‌های پایانی این فصل به خاطر گرفتن پنالتی وجود داشت، به حمایت از طارمی پرداخت. حتی زمانی که پورتو در کورس کسب عنوان قهرمانی بود و طارمی یک پنالتی از دست داد و عذرخواهی کرد، په‌په در مصاحبه‌ای گفت نیازی به عذرخواهی طارمی نیست. حالا در شرایطی که پورتو با درخشش طارمی موفق شد قهرمان لیگ برتر و جام حذفی پرتغال شود، په‌په باز هم به تمجید از طارمی پرداخت و از او به شکل ویژه‌ای تعریف کرد. په‌په که خودش یکی از مدافعان سرسخت فوتبال است، در گفت‌وگو با نشریه داخلی باشگاه پورتو در پاسخ به این سوال که چه چیزی دفاع کردن برابر مهدی طارمی را برای یک مدافع سخت می‌کند، گفت: فقط می‌توانم بگویم طارمی یک بازیکن فوق‌العاده باهوش است؛ با هوش و کیفیتی که این روزها کمتر مهاجمی آن را دارد. 
بحث ماندن طارمی در پورتو یا جدایی‌اش از این تیم هم سوژه رسانه‌های پرتغالی است. پورتو تاکنون حداقل ۳ بازیکن اصلی خود را در نقل و انتقالات تابستانی از دست داده است و شاید طارمی هم به این جمع اضافه شود. هرچند مبلغ ۲۰ میلیون یورو که باشگاه پورتو برای صدور رضایتنامه طارمی در نظر گرفته است، کمی بالا به نظر می‌آید. 
با این حال یکی از صفحات نقل و انتقالات پرتغال مدعی شد طارمی در لیست باشگاه اورتون انگلیس قرار دارد و شاید مهاجم ایران راهی تیمی شود که مالک آن هم ایرانی است. 
 

Page Generated in 0/0035 sec