printlogo


کد خبر: 250076تاریخ: 1401/4/2 00:00
فعلاٍ خداحافظ

 
با اعلام رقم قرارداد یحیی گل‌محمدی، اینجانب «باری به هرجهت» نظر کارشناسی خود را به سمع و نظر و خوانش شما می‌رسانم.
 
۱. این رقم اصلا رقم زیادی نیست. ۴۰ میلیارد تومان. اگر شما لبان‌تان را به منتهی‌الیه رأس فوق‌التحتانی دهان‌تان هدایت کنید، این‌ رقم کم به‌نظر می‌رسد.
 
۲. 40 میلیارد که یک‌جا به ایشان پرداخت نمی‌شود. 80 بازی است و پول هر بازی روی یک نیمکت. ایشان مجبور است زحمت بکشد از این نیمکت به آن نیمکت برود و پولش را قطره قطره جمع کند. همین خودش دو سال طول می‌کشد. 
 
۳. این مبلغ حاصل دسترنج و تلاش وی است. ایشان زحمت کشیده و مو کاشته، هر بازی کت‌وشلوار و دستمال‌گردن خاص می‌خرد، همراه با تیم می‌آید و می‌رود، روی نیمکت می‌نشیند و گاهی هم کنار زمین راه می‌رود باید هم چنین قراردادی داشته باشد.
 
۴. بنا بر محاسبات، ایشان ساعتی دو و نیم میلیون تومان دستمزد می‌گیرد که در این فصل، چون بهترین بازیکن تیم رقیب در تیم خودی بود، رقم قابل قبولی است.
 
۵. با توجه به افزایش نرخ اینترنت در کشور، چون ایشان باید بعد از هر بازی با رنگ‌ قرمز در زمینه مشکی «خداحافظ» استوری کند، این رقم‌ها برای ایشان که به همه شوک می‌دهد عجیب نیست.
 
۶. اصلاحیه ۵. این استوری فقط پایان بازی‌های تیم نبوده... ایشان بعد از هر اتفاقی استوری‌هایی خاص منتشر می‌کنند که این نظرات کارشناسی‌ (ارشد و حتی دکترای) ایشان، نیاز به این رقم قراردادها دارد.
 

Page Generated in 0/0038 sec