printlogo


کد خبر: 272554تاریخ: 1402/9/9 00:00
نماینده جهاد اسلامی در تهران: در عملیات توفان الاقصی با بازرسی پایگاه‌های اسرائیل اسامی جاسوسان‌شان در ایران را به دست آوردیم
جاسوس‌ها را توفان برد

گروه سیاسی: نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران ابعاد جدیدی از عملیات بی‌سابقه و خیره‌کننده توفان الاقصی را تشریح کرد. 
ناصر ابوشریف اظهار کرد: هدف از عملیات توفان الاقصی تلاش برای نقش برآب کردن توطئه علیه فلسطین بود. رژیم صهیونیستی در چارچوب توافق آبراهام در تلاش برای عادی‌سازی روابط با کشورهای عربی و اسلامی بود. در این توطئه که با محوریت آمریکا و کشورهای عربی صورت گرفت دشمن‌انگاری جمهوری اسلامی ایران در دستور کار قرار داشت.
ابوشریف افزود: دستاوردهای عملیات توفان الاقصی بیش از حد تصور است، زیرا تصور نمی‌شد تمام سازمان‌های اطلاعاتی جهان در خواب باشند. ۵۰ پایگاه اسرائیل به تسخیر مقاومت درآمد و بسیاری از نظامیان صهیونیست هلاک شدند. 
در این عملیات مقاومت موفق شد سرورهای اطلاعاتی اسرائیل را به داخل غزه بیاورد. در این سرور نام بسیاری از جاسوس‌ها حتی جاسوس‌های داخل جمهوری اسلامی ایران وجود داشت.
وی با تأکید بر اینکه این عملیات چهره حقیقی اسرائیل را افشا کرد، گفت: این عملیات نشان داد رژیم صهیونیستی به تنهایی قادر به ادامه حیات نیست، حتی شاهد حضور بایدن در اتاق عملیات جنگ رژیم صهیونیستی بودیم. جامعه صهیونیستی تا قبل از 7 اکتبر به ساختار اطلاعاتی خود اطمینان داشت و این اطمینان بعد از عملیات سلب شد.
ابوشریف عملیات توفان الاقصی را ضربه مهلکی بر اقتصاد اسرائیل و صنایع و کشاورزی این رژیم برشمرد و یادآور شد: امروز این رژیم محبوبیت خود را در غرب از دست داده و رهبران غربی در جلسات خصوصی خود اذعان می‌کنند این رژیم بار سیاسی-‌‌اقتصادی برای آنها شده است. 
نماینده جهاد اسلامی در ایران اضافه کرد: رژیم صهیونیستی این عملیات خود را شمشیر‌های آهنین نامید اما خون کودکان فلسطینی بر آن پیروز شد. این رژیم به دنبال پیروزی است چون در غیر این صورت عوامل آن به مسلخ خواهند رفت و پس از جنگ غزه هم مشکلات داخلی آنها بیشتر می‌شود. ابوشریف همچنین درباره تمدید آتش‌بس در کرانه باختری رود اردن گفت: موضوع اصلی این آتش‌بس مبادله اسرا و ورود کمک‌های بشردوستانه به نوار غزه است. هدف اصلی مبادله این است که تمام جهان بدانند ما گروگان‌هایی نزد اسرائیل داریم.
نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران با بیان اینکه حجم عظیمی از اسرای فلسطینی در اسارت رژیم غاصب قدس و تحت شکنجه‌های شدید هستند، خاطرنشان کرد: در میان اسرا شمار قابل توجهی از زنان، کودکان، کهنسالان و بیماران هستند. 
ابوشریف افزود: ما به سخنان و مواضع منافقانه غرب می‌رسیم که خواستار آزادی ۲۵۰ نظامی صهیونیست هستند و این درحالی است که تمام مردم فلسطین سال‌هاست در حصر اسرائیل به سر می‌برند.
وی افزود: ما هم‌اکنون به دنبال آتش‌بس دائم هستیم تا این عملیات تبدیل به یک فتح بزرگ و نابودی برای رژیم جنایتکار صهیونیستی شود.

Page Generated in 0/0052 sec