printlogo


کد خبر: 277335تاریخ: 1402/12/3 00:00
فرمانده سپاه تهران بزرگ خبر داد
نورافشانی 1100 نقطه از شهر تهران در شب نیمه ‌شعبان

گروه سیاسی: فرمانده سپاه تهران بزرگ از نورافشانی هزار و ۱۰۰ نقطه از شهر تهران برای نخستین ‌بار در شب نیمه شعبان خبر داد و گفت: این نورافشانی ساعت ۸ شب انجام خواهد شد.
سردار حسن حسن‌زاده در گفت‌وگویی اظهار داشت: جشن نیمه‌شعبان در روز‌های ۴، ۵ و ۶ اسفند از ساعت ۱۵ تا ۲۲ توسط سپاه حضرت محمد رسول‌الله(ص) تهران بزرگ با همکاری سازمان‌ها، ادارات، گروه‌های جهادی و جبهه فرهنگی مردمی در تهران برپا می‌شود. وی هدف از برپایی این جشن بزرگ را ایجاد شور و نشاط در سراسر شهر تهران به عشق امام مهدی(عج) با عنوان «حضور تا ظهور» دانست و گفت: برنامه‌های پیش‌بینی‌شده در ۳ سطح خواهد بود که در مناطق شهر تهران یک خیابان را محور قرار دادیم و خیابان‌هایی که در سال گذشته آذین‌بندی و چراغانی جشن نداشتند امسال اضافه می‌شود و به طور مشخص، در تعداد ۲۴ خیابان اصلی بین یک تا ۲ کیلومتر ایستگاه‌های صلواتی برای پذیرایی از مردم ایجاد خواهد شد. سردار حسن‌زاده یادآور شد: برپایی ایستگاه‌های صلواتی از دیگر برنامه‌ها است که عموم مردم و گروه‌های جهادی، هیات‌های مذهبی پایتخت، پایگاه‌های بسیج و نواحی مقاومت بسیج شهر تهران در این جشن بزرگ حضور دارند. فرمانده سپاه تهران بزرگ اظهار داشت: نکته بعدی بحث جشن‌های محلی است، جشن‌های محلی هم در هر منطقه‌ای یک محله به صورت ویژه و مشخص انتخاب می‌شود و در ۱۱۰ محله، این جشن‌ها برگزار خواهد شد. همه ظرفیت‌های محلی مانند مساجد، هیات‌های مذهبی، گروه‌های جهادی و گروه‌های مردمی گردهم می‌آیند و به اندازه وسع و توان‌شان اقدام به پذیرایی در سطح محلات و اقدام به آذین‌بندی و چراغانی می‌کنند. سردار حسن‌زاده یادآور شد: برنامه بعدی برپایی جشن‌ها ایجاد ایستگاه‌های صلواتی و پذیرایی در ۵۰ میدان اصلی شهر تهران، استیج‌های اجرای برنامه، اجرای سرود، اجرای نمایش، مولودی‌خوانی، خوانندگی و اجرای مسابقات جذاب فرهنگی و هنری خواهد بود. 
وی ادامه داد: در شب نیمه شعبان، برای نخستین بار بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، هزار و ۱۰۰ نقطه از شهر تهران ساعت ۸ شب تهران، سراسر نور و سرور می‌شود.

Page Generated in 0/0061 sec