ادامه اعتصاب نویسندگان آمریکا
شانزدهمین مراسم آکادمی تلویزیون لغو شد
آکادمی تلویزیون آمریکا برنامه برگزاری شانزدهمین مراسم اهدای جوایز افتخار آکادمی را که قرار بود هفته آینده برگزار شود لغو کرد. روز گذشته آکادمی تلویزیون آمریکا در اطلاعیه‌ای رسمی اعلام کرد مراسم شانزدهمین جشنواره افتخار این آکادمی را که قرار بود هفته آینده در تاریخ 31 مه ‌2023 برگزار شود به تعویق انداخته است. در اطلاعیه رسمی منتشر‌شده در وب‌سایت این آکادمی آمده با توجه به شرایط موجود و همچنین برای احترام به تصمیم جمعی آکادمی مایل است اعلام کند شانزدهمین مراسم اهدای نشان افتخار آکادمی در این دوره فعلاً کنسل شده و به زمان دیگری موکول شده است اما آکادمی رسماً به برگزیدگان این دوره از جشنواره از طرف کل صنعت تبریک می‌گوید. این درحالی است که در فهرست برگزیده‌های این دوره از جشنواره آکادمی که اخیراً منتشر شده، نام برنامه «37 کلمه» و «زندگی خانم رزا پارکس» دیده می‌شود و در بخش مستندها نیز مواردی از برنامه‌های تولید‌شده در زمینه عدالت اجتماعی، برابری حقوق زنان، مهاجرت و برخورد با تبعیض نژادی دیده می‌شود.
بعد از اعتصاب نویسندگان آمریکا درباره نرخ دستمزدهای‌شان برخی از برنامه‌های مشابه از جمله مراسم HBO Max و Amazon Prime نیز لغو شده بود. این سازمان در وب‌سایت خود افزود: «آکادمی مایل است به دریافت‌کنندگان افتخارات امسال تبریک بگوید و از طرف کل صنعت از آنها به خاطر کار پیشگامانه و الهامبخش تشکر کند». «ما اینجاییم» 
از HBO Max ، «Mo» از نتفلیکس و ویدیوی Amazon Prime که اخیراً «As We See It» را لغو کرده‌اند، از جمله برنامه‌هایی بودند که قرار بود در این رویداد شناخته شوند. برگزیدگانی که برای قدردانی انتخاب شده‌اند شامل آنچه آکادمی گفته است «برخی از مهم‌ترین و تأثیرگذارترین تلویزیون‌های سال 2022» هستند. برنامه‌های مورد تقدیر همچنین شامل «37 کلمه» از ESPN، «زندگی خانم رزا پارکس» از طاووس و «ایالات متحده و هولوکاست» از PBS است.