داستان «مرا با خودت ببر» در سی‌وچهارمین دوره نمایشگاه کتاب تهران رونمایی شد
استقبال از کتابی درباره امام جواد(ع)
نتیجه 6 ماه کار مداوم مظفر سالاری برای تحقیق درباره وقایع حیات مبارک امام جواد(ع)، انتشار داستان «مرا با خودت ببر» است که مورد توجه مخاطبان قرار گرفته است.
مظفر سالاری از جمله نویسندگان شناخته‌شده در حوزه ادبیات دینی است که برخی از آثار او همانند «رویای نیمه‌شب» توانسته نظر بسیاری از مخاطبان را به خود جلب کند. او که کار نویسندگی را از دوران نوجوانی آغاز کرد، پس از ورود حرفه‌ای به این وادی، توانست با استفاده از خلاقیت و کار کردن روی موضوعات جدید در حوزه ادبیات دینی، حرفی برای گفتن داشته باشد. سال‌ها فعالیت در مجله «سلام بچه‌ها» که عموماً با تم دینی منتشر می‌شد، گویی توانسته تجربه خوبی به او در شناخت مخاطب ارائه دهد.
کتاب اخیر او با عنوان «مرا با خودت ببر» که برای اولین‌بار در سی‌وچهارمین دوره نمایشگاه کتاب تهران عرضه شده، مورد توجه مخاطبان قرار گرفته است به طوری که چاپ چهل‌وچهارم آن از سوی «به نشر» در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است.
«مرا با خودت ببر» داستانی تاریخی را در عصر امام جواد(ع) روایت می‌کند. کتاب در واقع بازتابی از وضعیت اجتماعی و اعتقادی آن زمانه در بستر داستانی است و در عین حال عاشقانه‌ای پرکشش دارد و درباره ۳ شخصیت بزرگ تشیع در زمانه امام جواد(ع) گفت‌وگو می‌کند. 
این کتاب قصه جوانی به اسم ابراهیم را روایت می‌کند که عاشق دختری در دمشق شده است. ابراهیم که تحت اعتبار پدر مرحومش کاسبی می‌کند، مغازه‌ای در شهر دمشق دارد، فکر و اندیشه دلداده‌اش «آمال»، انرژی و تمرکز او را به‌هم ریخته است تا جایی که سعی در رد کردن بهترین پیشنهاد کاری رفیق تجاری پدرش دارد. آمال در محله‌ای فقیرنشین زندگی می‌کند و پدر و مادرش را از دست داده و همراه عموی خود -که فردی رباخوار است- روزگار می‌گذراند و با دستفروشی سعی می‌کند خرج زندگی خود را تهیه کند.